Flising Vlasy — Radical Chemie Pro Objem

Jaké kosmetické přípravky a ošetření pro obnovení vlasů můžeme nabídnout?

Každá žena chce mít dobře upravené, zářící zdraví a krásu vlasů. Což znamená pouze to, a žádné triky jsou pro toto krásné poloviny lidstva. Denní šamponování a trvalé ondulace vlasů — luxus, není dostupné pro každého. Proto se nové varianty se neustále objevují v oblasti kadeřnictví, což vždy radovat v zrcadle. Chcete-li dát konstantní objem vašich vlasů? Snadné! To může pomoci inovací v oblasti péče a kadeřnických služeb — flising vlasy.

Flising je zcela nový postup a skvělou alternativou k dobře známým zvýšit až. Služba zahrnuje využívání nových technologií, aby pomoc s použitím trvalou ondulaci vlasů u kořínků, aby se dosáhlo bazální hlasitost.

Flising vlasy vytváří okamžitý efekt bujný vlasy, které perfektně drží za každého počasí. S ním nejste strach z větru, dešti a sněhu. Ve stejné vlasy začíná méně špinavé, a můžete za pár dní klidně zapomenout na každodenní postupu mytí hlavy v dopoledních hodinách.

Je doporučeno používání šamponů, balzámů a masky pro lepší účinek a posílí vlasy před zákrokem. Bude velmi užitečné použít olej a profesionální produkty. Pomáhají posilovat vlasy před aplikováním agresivní zavivochnogo komplex.

Poskytování služeb nezabere mnoho času. Budete potřebovat více než jeden a půl hodiny, aby ušetřil.

Cenik

Flising Vlasy:

Master

Kratké

Střední

Douhé

Flising vlasy

1400 Kč

1500 Kč

1600 Kč

OBJEDNAT SE

"Выпрямила волосы — к дождю; уложила волосы — к ветру; красиво уложила — к урагану; не расчесала волосы — встретила всех знакомых"
Привлекательным людям чаще сопутствует удача, а модная мужская стрижка – залог успеха!

"Красота действует даже на тех, кто ее не замечает".

Жан Кокто

Dámské kadeřnictví

Dětské kadeřnictví

Manikúra

Obočí, řas

Barvení vlasů

Pánské střihy