Flising Vlasy – Radical Chemie Pro Objem

Jaké kosmetické přípravky a ošetření pro obnovení vlasů můžeme nabídnout?

Každá žena chce mít dobře upravené, zářící zdraví a krásu vlasů. Což znamená pouze to, a žádné triky jsou pro toto krásné poloviny lidstva. Denní šamponování a trvalé ondulace vlasů – luxus, není dostupné pro každého. Proto se nové varianty se neustále objevují v oblasti kadeřnictví, což vždy radovat v zrcadle. Chcete-li dát konstantní objem vašich vlasů? Snadné! To může pomoci inovací v oblasti péče a kadeřnických služeb – flising vlasy.

Flising je zcela nový postup a skvělou alternativou k dobře známým zvýšit až. Služba zahrnuje využívání nových technologií, aby pomoc s použitím trvalou ondulaci vlasů u kořínků, aby se dosáhlo bazální hlasitost.

Flising vlasy vytváří okamžitý efekt bujný vlasy, které perfektně drží za každého počasí. S ním nejste strach z větru, dešti a sněhu. Ve stejné vlasy začíná méně špinavé, a můžete za pár dní klidně zapomenout na každodenní postupu mytí hlavy v dopoledních hodinách.

Je doporučeno používání šamponů, balzámů a masky pro lepší účinek a posílí vlasy před zákrokem. Bude velmi užitečné použít olej a profesionální produkty. Pomáhají posilovat vlasy před aplikováním agresivní zavivochnogo komplex.

Poskytování služeb nezabere mnoho času. Budete potřebovat více než jeden a půl hodiny, aby ušetřil.

Cenik

Flising Vlasy:

Master

Kratké

Střední

Douhé

Flising vlasy

1400 Kč

1500 Kč

1600 Kč

OBJEDNAT SE

"Narovnala jsem si vlasy – bude pršet; udělala jsem si účes – bude vítr; udělala jsem si nádherný účes - na hurikán; nečesala jsem si vlasy - potkala jsem všechny své přátele."
Štěstí častěji doprovází atraktivní lidi a módní mužský účes je klíčem k úspěchu!

"Krása ovlivňuje i ty, kteří si toho nevšimnou".

Jean Cocteau

Dámské kadeřnictví

Dětské kadeřnictví

Manikúra

Obočí, řas

Barvení vlasů

Pánské střihy